Nas poznate?

Novak M na Maratonu Franja BTC City 2019 🚴 🚴 🚴

Tako kot vsako leto, so se nekateri iz naše ekipe udele┼żili Maratona Franje BTC City 2019. To je najve─Źji slovenski kolesarski dogodek, 39. po vrsti. Zadnji konec tedna je šest razli─Źnih tras zdru┼żilo profesionalne kolesarje, kolesarske navdušence in otroke.

Latinski pregovor pravi “Mens sana in corpore sano”, kar v prevodu pomeni “Zdrav duh v zdravem telesu.” Novak M zato spodbuja zdrav na─Źin ┼żivljenja. Kot ┼że mnogo let prej, zopet dokazujemo, da si poleg dela v naših pisarnah in proizvodnji znamo vzeti ─Źas za rekreacijo in zdravje.

Zadnji konec tedna so se ─Źlani naše ekipe udele┼żili dveh maratonov. V soboto smo bili na Dru┼żinsko šolskem maratonu z našimi otroki. ─îestitamo našim najmlajšim kolesarjem. Še tako naprej!

V nedeljo pa sta se dva naša fanta udele┼żila Malega maratona Franje, 97km dolge trase. “Ne gre za tekmovanje, navdušuje naju vzdušje, ki je enkratno,” pravita kolesarja.

─îestitamo vse udele┼żencem in vam ┼żelimo še veliko son─Źnih in varno prevo┼żenih kilometrov!

Redirecting ...